Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 44 common:people_all_forms

Новини

Оголошено набір першокласників на 2020 – 2021 н.р. Шановні батьки майбутніх першокласників 2020-2021 н. р. Комунальний опорний заклад «Бужанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» Бужанської сільської ради Лисянського району Черкаської області» оголошує прийом учнів до 1 класу на 2020-2021 навчальний рік Зарахування до школи буде відбуватися згідно НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року та листа МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-182 від 31 березня 2020 року «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи: 1. Заява 2. Копія свідоцтва про народження дитини 3. Медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о ( до 31 серпня 2020 р.) Документи (заява та копія свідоцтва про народження дитини) прийматимуться згідно графіка з дотриманням умов карантину щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 14.00. Медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о надати медичній сестрі школи після закінчення карантину З усіма питаннями, які виникатимуть, звертатися до в.о. директора Німець Л.І. (тел.0989508128) або класного керівника майбутніх першокласників Чередник Л.П.( тел.0983596486 )

1 січня 2022 року набирають чинності зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють організацію інклюзивного навчання:
• «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами» від 21 липня 2021 р. № 765;
• «Порядок організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти» від 15 вересня 2021 р. № 957.
Відтак посилюється акцент на співпраці між закладами освіти та інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ), щоб школи отримували більше підтримки й допомоги під час навчання дітей з особливими освітніми потребами. Втім це не всі новації. У цій статті директори шкіл знайдуть відповіді на питання, що зміниться та як керівникам закладів освіти працювати за новим порядком організації інклюзивного навчання.
Ключові зміни в організації інклюзивного навчання:
Рівні підтримки
Відтепер створення інклюзивних класів та розподіл освітньої субвенції здійснюватиметься за рівнями надання підтримки. Рівні підтримки характеризують, які потреби мають різні діти з ООП, наприклад: на першому рівні підтримки інклюзивний клас не потрібний, діти навчаються у звичайному класі і додаткове фінансування не передбачається, а на четвертому і п’ятому рівнях за умовами забезпечення підтримки в інклюзивному класі навчається одна дитина і на її освітні потреби виділяється найбільше фінансування.
Підтримка першого рівня надається у першу чергу учням, у яких виникають труднощі під час навчання. Завдання директора – організувати роботу педагогів та класних керівників, щоб якомога раніше виявити такі потреби у дітей. Комунікація з батьками, пояснення їм важливості на ранньому етапі скоригувати ситуацію допоможе у цьому. Для кожної дитини, що потребує підтримки в освітньому процесі, директор школи створює команду психолого-педагогічного супроводу. Ця команда має провести оцінку та визначити, чи дійсно є потреба у наданні дитині підтримки першого рівня. На основі цієї оцінки заклад ухвалює відповідне рішення.
Другий, третій та вищі рівні підтримки зазначають у висновку ІРЦ. Якщо ж у висновку рівень не вказаний, команда супроводу визначає його на основі інформації, зазначеної у висновку. До цього процесу необхідно залучити представників ІРЦ, які проводили комплексну оцінку. Адже експерти ІРЦ, які безпосередньо працювали з дитиною, можуть повідомити додаткову інформацію, важливу для ухвалення рішення про визначення рівня надання підтримки.
Запровадження рівнів підтримки змінює підхід до формування інклюзивних класів та фінансування освітніх послуг для дітей з ООП. Засновники закладів освіти забезпечують базові соціальні послуги школи та облаштування освітнього середовища, а кошти на корекційно-розвиткові заняття виділяються залежно від потреб кожної дитини.

7 лютого 2022 о 11:44 | Німець Л. І. | no comments

Начальник служби у справах дітей Юзипенко О.П., соціальний педагог школи Ковальська Т.М., начальник СЮП Звенигородського РВП капітан поліції Савонік Т.М. та поліцейський офіцер громади Звенигородського РВП капітан поліції Курінний О.О. 04.02.022 р. провели просвітницько-профілактичну роботу з батьківським та вчительським колективами КОЗ “Бужанський НВК” щодо недопущення вчинення дій терористичного характеру та запобігання негативних явищ в учнівському колективі.

5 лютого 2022 о 13:13 | Німець Л. І. | no comments

Листопад 2020
Нашій школі – 50 років! Вчителі – це не просто джерело знань, це люди, які можуть надихнути та окрилити. Вони мали і мають значний вплив на формування та розвиток нашого світогляду. Вчителі та їх учні творили і творять історію нашої школи.
Ми запрошуємо заповнити онлайн-анкету, в якій згадаємо своїх педагогів, подякуємо їм та звернемо увагу на значущі події нашого навчального закладу:
1. Ваше прізвище, ім’я, по батькові. Рік закінчення школи (роки роботи в школі).
2. Хто і чому був Вашим улюбленим вчителем?
3. Який найважливіший урок отримали під час навчання у школі?
За що хочете подякувати своїм вчителям?
4. Які значущі події нашого навчального закладу Ви
пам’ятаєте?

3 листопада 2020 о 12:40 | Німець Л. І. | 1 comment

Гасло Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги традиційне– “1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”.

8 травня 2020 о 20:56 | Німець Л. І. | no comments

Шановні вчителі та учні! До вашої уваги перелік платформ, де розміщено матеріали щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій

16 березня 2020 о 18:00 | Німець Л. І. | no comments

Ось вже позаду два робочі тижні другої чверті. Шкільне життя , як завжди, насичене. Пройшов І (шкільний ) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка, І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Наші учні показали хороші знання з рідної мови та літератури. Переможці цих конкурсів були направлені для участі в ІІ (районному) етапі. Маємо досягнення: Валентин Шкляр , учень 5-А класу посів ІІ місце в конкурсі ім.Шевченка, а Коваль Ліза (8 клас) ,Шестеринський Денис-( 10 клас), Вагіна Анастасія 11клас)- призові місця в конкурсі ім. П.Яцика

1 березня 2020 о 18:34 | Німець Л. І. | no comments

Канікули- це час, коли вчителі можуть більше уваги приділити самоосвіті, поспілкуватися з колегами, обговорити нагальні проблеми. На спільну педраду були запрошені всі педагогічні працівники опорного закладу: Бужанського НВК, Яблунівської, Погибляцької та Кам"янобрідської філій. В.о.директора довелося виконати приємну місію - нагородити Грамотою ЧОІПОПП шкільного бібліотекаря Бабенко Лесю Ігорівну за активну участь у проведенні Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 2018 році під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» та популяризацію книгочитання. А ще колеги обговорили питання, винесені на розгляд педради.

1 березня 2020 о 17:47 | Німець Л. І. | no comments